Spolupracujeme s

 

ČTU

​​V rámci KOLTu jsme také členy ČTU – České tábornické unie, která je organizací volně sdružující na základě společného zájmu děti, mládež a dospělé v tábornických klubech a trampských osadách.

Vytváří rovněž podmínky pro rozvíjení zájmů jednotlivců – samotářů.

ČTU vychází z myšlenek lesní moudrosti. Navazuje na tradice České tábornické unie z let 1968–70 a tradice historického trampského hnutí.

​Více info na webu: www.tábornici.cz


REGENTI

Vodácko-turistický oddíl Regent z Prahy 8 se pravidelně schází se svými členy každou středu v Loděnici Vltava. Když je hezky jsou venku na řece nebo na hřišti, přes zimu využívají vnitřní prostory Loděnice. Důležité však je, že každý měsíc opouštějí Prahu, aby jeli do přírody, a během prázdnin pořádají putovní tábor na nějaké z českých řek či vyrážejí na hory.

Přijímají nové členy, tak pokud máte zájem, neváhejte je kontaktovat. Více info na jejich stránkách: www.regenti.cz!


DDM Karlínské spektrum

aneb díky nim využíváme loděnici v Libni

Zajišťuje zájmové vzdělávání dětí i dospělých. Činnost probíhá prostřednictvím oddílů, které se pravidelně schází v areálu Loděnice na Libeňském ostrově a organizují výpravy na vodu, do přírody, letní a zimní tábory a mnoho dalších aktivit.

Součástí Loděnice je také Lanové centrum, které poskytuje prostor pro kurzy lezení pro školy i veřejnost. Díky spolupráci využíváme těchto prostor i my.