Spolupracujeme s

 

ČTU

​​V rámci KOLTu jsme také členy ČTU – České tábornické unie, která je organizací volně sdružující na základě společného zájmu děti, mládež a dospělé v tábornických klubech a trampských osadách.

Vytváří rovněž podmínky pro rozvíjení zájmů jednotlivců – samotářů.

ČTU vychází z myšlenek lesní moudrosti. Navazuje na tradice České tábornické unie z let 1968–70 a tradice historického trampského hnutí.

​Více info na webu http://tabornici.cz


SaR Terezín, pobočný spolek Hasiči ČR

Je to strašně jednoduché Víte co znamená zkratka SDH? No tak SaR je vlastně úplně totéž, akorát místo cisternových automobilových stříkaček a požárů naši hasiči používají batohy, lana, obvazy a
hlavně psy a hasí se nás primárně ztracení lidé. A pak teda taky jak k nim dostat kluky s nosítky, helikoptéru, záchranný člun a podobně.
Takže u nás věci jako mapa a buzola, sekera a stan a tak jsou celkem běžná výbava. A tak spojení se s kamarády z LDT Lečice je naprosto logický krok ne? My se ukážeme na táborech, připravíme bojovky, půjčíme našeho Emexe mezi vedoucí (no dobře, vezme si s sebou i Michala). A kluci (a holky) Lečičcký se od nás zase nechávají zmalovat krví s zapomenout v lese, když potřebujeme větší cvičení.
Takže už teď se na vás těšíme na našich schůzkách, na závodech nebo táboře.
Stejně si vás totiž najdeme


REGENTI

Vodácko-turistický oddíl Regent z Prahy 8 se pravidelně schází se svými členy každou středu v Loděnici Vltava. Když je hezky jsou venku na řece nebo na hřišti, přes zimu využívají vnitřní prostory Loděnice. Důležité však je, že každý měsíc opouštějí Prahu, aby jeli do přírody, a během prázdnin pořádají putovní tábor na nějaké z českých řek či vyrážejí na hory.

Přijímají nové členy, tak pokud máte zájem, neváhejte je kontaktovat. Více info na jejich stránkách: www.regenti.cz!


DDM Karlínské spektrum

aneb díky nim využíváme loděnici v Libni​

Zajišťuje zájmové vzdělávání dětí i dospělých. Činnost probíhá prostřednictvím oddílů, které se pravidelně schází v areálu Loděnice na Libeňském ostrově a organizují výpravy na vodu, do přírody, letní a zimní tábory a mnoho dalších aktivit.

Součástí Loděnice je také Lanové centrum, které poskytuje prostor pro kurzy lezení pro školy i veřejnost. Díky spolupráci využíváme těchto prostor i my.


Restaurace a pohostinství U Stiborů

Touto cestou bychom též chtěli vyjádřit díky Kuldovi a jeho paní za každoroční sponzorování tábora dobrotami pro děti a ochotou nám kdykoliv a s čímkoliv pomoci.